Balcı Nakliyat

Adres : Muratpaşa mh. Kamil cd. Gulhan sk. No.4 Bayrampaşa

Sabit Telefon :

Mobil Telefon : 0 532 360 65 52

Web : www.balcinakliyat.com

Şehir : İstanbul

İlçe : Bayrampasa

Balcı Nakliyat Genel Bilgi

Balcı nakliyata hoş geldiniz, işimizi severek yapıyoruz.
BİZ KİMİZ?
Balcı Nakliyat, genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Balcı Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.
Balcı Nakliyat, şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe yılların tecrübesi ile müşterilerine güvenilir, sigortalı, ambalajlı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.
Kapsamlı nakliye hizmetini sunan firmamız, profesyonel nakliyecilerden oluşan bir ekiple tüm eşyalarınızı zamanında ve hasarsız bir şekilde yeni adresinize ulaştırmaktadır.
Balcı Nakliyat, şehir içi nakliyedeki profesyonelliğini tüm Türkiye’ye ulaştırmak için şehirler arası nakliye sektöründe de sizlere hizmet vermektedir. Uzun mesafelerde eşyaların hasar görmesini önleyecek narin paketle hizmetimiz ve uygun araçlarımız ile eşyalarınız tam zamanında istediğiniz şehir nakledilir.Web Sitemizin kuruluş amacı; şehirler arası nakliyat, ambar kargo, lojistik firmalarını bir araya toplayarak nakliyatçılara ve müşterilerine en iyi sonuçlar sunmak için kurulmuştur. ev depolama eşya depolama eşya depolama