EGE EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Adres : Atalar mahallesi Dolunay sokak no:12 Kartal/İstanbul

Sabit Telefon : 02163838079 - 02323696222

Mobil Telefon : 05536195225

Web : http://www.egeevdeneve.com.tr

Şehir : İstanbul

İlçe : Kartal

EGE EVDEN EVE TAŞIMACILIK Genel Bilgi

Evden eve nakliyat bir diğer adı ile ev taşıma işlemi artık günümüzde Profesyonel firmalar tarafından A’dan Z’ye herşey dahil hizmet verilmektedir. Ev taşıma konusunda Profesyonel olan firmalar ile görüşmenizde sizlere hiçbir işlem bırakılmadan gerekli paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri yapılmaktadır. Tabi bunun için Kurumsal firmalar ile anlaşmanız gereklidir.
1- Ücretsiz Ekspertiz: Taşıma öncesi eşyalarınızın uzman ekspertiz tarafından görülmesi gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken taşıma tarihinizden enaz 1 hafta önce eşyalarınızı taşıtmayı düşündüğünüz firma ile görüşmeli ve uygun bir zaman için randevu almalısınız.

2- Paketleme: Daha önce eşyalarınızı yerinde tespit eden firma personeli taşıma günü gerekli olan tüm paketleme materyallerinin taşıma günü hazır olmasını sağlamaktadır. Firmamız paketleme olarak havalı naylon ve kraft kağıt kullanmaktadır.

3- De-montaj ve Montaj: Evinizde bulunan gardolaplarınız, masa, tv ünitesi gibi modüler mobilyalarınız uzman mobilyacı çalışanlarımız tarafından de-montajı yapılır ve yeni evde istediğiniz konuma tekrar montaj işlemi gerçekleştirilir.

4- Kırılacak Eşyaların Paketlenmesi: Genelde en çok korkulan ve kırılması muhtemel eşyaların başında kırılacak eşya olarak tabir edilen yemek takımı, bardak ve tabaklar daha önce hiç kullanılmayan temiz beyaz kağıtlarla paketlenir ve itinalı bir şekilde karton kolilere yerleştirilir. Salon ve mutfak eşyaları karışmasın diye koli üzerlerine oda isimleri yazılır ve yeni evde her koli ait olduğu yere konulur.

5- Askıdaki Elbiseler: Her kadının korkulu rüyasıdır ütüleme. Taşıma esnasında onca takım elbise ve gömleklerin kırışmadan taşınması içim firmamız sizlere 2 adet özel askılı elbise dolabı göndermektedir. Böylelikle elbiseleriniz kırışmadan güzel bir şekilde taşınmaktadır. Şayet evinizde çok askıda elbiseniz varsa fazladan dolap isteyebilirsiniz. Bunun için ekstra ücret alınmaz.

6- Eşyaların Yerleştirilmesi: Eski evinizden paketlenen eşyalarınız araca yüklendikten sonra yeni adresinize gelindiğinde eşyalarınız evinize taşınır ve istediğiniz doğrultuda yerleştirme işlemleri yapılmaktadır.

6- Ödeme: Eşyalarınız tamamen evinize taşındıktan sonra ve tüm büyük eşyalarınız sizlerin istediği gibi yerleşmesi bittikten sonra yapılacak herhangi bir işlem kalmadığında ödemenizi yaparak zorlu ve yorucu olan taşıma işlemini profesyonel bir ekip sayesinde rahat bir şekilde bitirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.Firma Görselleri

Web Sitemizin kuruluş amacı; şehirler arası nakliyat, ambar kargo, lojistik firmalarını bir araya toplayarak nakliyatçılara ve müşterilerine en iyi sonuçlar sunmak için kurulmuştur. ev depolama eşya depolama eşya depolama