Gökhan Nakliyat

Adres : istanbul büyükçekmece

Sabit Telefon : 0530 412 5205 - 0530 412 5205

Mobil Telefon : 05304125205

Web : www.gökhannakliyat.com

Şehir : İstanbul

İlçe : Büyükçekmece

Gökhan Nakliyat Genel Bilgi

lanında öncü ve uzman çalışanlarımız, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmetimizle 18 yıldır Gökhan Nakliyat olarak nakliyat alanında öncü olmaya devam ediyoruz. Sizlerle geçirdiğimiz 18. yılımızda desteğinizle ağımızı genişleterek gittikçe büyüyen bir aileye sahip olduk. Serüvenimize genişleyen Gökhan Nakliyat ailemiz ile devam ederken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan hizmetlerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Gökhan Nakliyat olarak şimdiye kadar taşıdığımız 15.000’e yakın ürün, 6.500’den fazla mutlu müşteri ve 7200 teslim edilen ürünle sizlerle birlikte büyürken, firmamızın çalışma sisteminde müşteri memnuniyetini baş köşeye koyuyoruz. 15 yılın üzerindeki tecrübemizle piyasanın öncüsü olan tasarımlarımız sayesinde evlerinize konuk olurken, artan şubelerimiz ve prestijli çalışma sistemimizle memnuniyetinizi arttırmayı hedefliyoruz.

Büyüyoruz!

Ayrıca gelişen teknolojiyi takip ederek, taşınma sırasında kullanılacak en iyi araçları hizmetinize sunmaktayız. Gökhan Nakliyat Evden Eve Nakliye olarak, ofis taşımacılığı ve askılı tekstil taşımacılığı alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.Web Sitemizin kuruluş amacı; şehirler arası nakliyat, ambar kargo, lojistik firmalarını bir araya toplayarak nakliyatçılara ve müşterilerine en iyi sonuçlar sunmak için kurulmuştur. ev depolama eşya depolama eşya depolama