Kolumanlar Nakliyat

Adres : Esenkent mahallesi atlas sk.tanrıyar sitesi no/1 dükkan 5/d MALTEPE

Sabit Telefon : 0216 589 17 55 - 0544 442 64 40

Mobil Telefon : 0554 445 07 62

Web : http://www.kolumanlarnakliyat.com

Şehir : İstanbul

İlçe : Maltepe

Kolumanlar Nakliyat Genel Bilgi

Bizimle anlaşmanız durumunda istenilen gün ve saatte evinize gelecek olan aracımızın içerisinde tüm eşyalarınızı paketleyecek derece içi kıraft kağıtlı dışı baloncuklu malzemeden 9bulundurulur.Tüm eşyaların ambalajlanma işlemi bittikten sonra araca düzenli bir biçimde yükleme aşamasına başlanılır.Yükleme işlemi bittikten sonra firma yetkililerimiz tarafından daha öncesinde yapılmış olan şehirlerarası eşya depolama sigorta poliçesi size verilir.Eşyanın gidileceği adrese sizin belirlediğiniz günde gidilerek eşyalarınız titiz bir şekilde dairenize çıkarılarak istenilen yerlere monteleri ve yerleştirilmeleri yapılır.

Paketleme Ve Montaj

Tüm eşyalarınız uygun malzemeler ile paketlenir. Uzman marangozlarımız eşliğinde mobilya de-monte ve montesi yapılarak hizmetinize sunulur.

Sigortalı Taşıma

Yükleme anından teslimata kadar tüm aşamalarda eşyalarınız değerinde sigortalanarak nakledilir. ilden ile taşınmak artık zor değil.

Ekonomik Çözümler

Her bütçeye uygun şehirler arası nakliyat fiyatları ve çözümler Kolumanlar nakliyat da, Bizi aramadan ev taşımayın.Web Sitemizin kuruluş amacı; Şehirler arası nakliyat Firmalarını bir araya toplayarak nakliyatçılara ve müşterilerine en iyi sonuçlar sunmak için kurulmuştur. evden eve nakliyat @fatihuysal.kim