AKDENİZ NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK LTD.ŞTİ

Adres : Küçükyalı Merkez Mah. Barbaros Hayrettin Sokak No:8/1 Maltepe/ İSTANBUL

Sabit Telefon : 02163667777 - 02124186464

Mobil Telefon : 05324742731

Web : https://www.istanbulakdeniznakliyat.com/

Şehir : Antalya

İlçe : Kemer

AKDENİZ NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK LTD.ŞTİ Genel Bilgi

Akdeniz Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti. 1999 yılında İstanbul Maltepe Bağdat Cad. No: 206 Kat: 1 Daire: 3′de faaliyete başlamıştır. Akdeniz Nakliyat şirketi Evden eve nakliyat sektöründe kendi araçları ile hizmet vererek kısa zamanda sektörün bilinen firmaları arasına girmiştir. Verdiği hizmet kalitesi ile sürekli sektöründeki konumunu yükselten Akdeniz Nakliyat kurumsal müşterilerle deneyimi daha da arttırmıştır. Birçok büyük firmanın nakliye hizmetini vermiş olan Akdeniz Nakliyat sadece evden eve nakliyat değiş işyeri taşımacılığı alanında da oldukça başarılı çalışmaların altına imza atmıştır. Referansları arasında Anadolu Hayat Emeklilik, İş Bankası, Birlik Sigorta, Nissan Otomotiv, Mass Pompa, Arm Bilişim, İşnet, Türk Telekom ve daha bir çok büyük firma bulunmaktadır.
Akdeniz Nakliyat araç filosunu sürekli genişleterek kurumsal firmaların tercihi olmuştur. Sadece Türkiye illerine değil uluslararası nakliyat hizmeti de vermektedir. Verdiği hizmet kalitesi ile firma kısa zamanda kurumsal bir yapı haline ulaşmıştır. 2004 yılında Akdeniz Nakliyat Bp akaryakıt işletmeciliği Termopet Lojistik hizmetleri Ltd.Şti. ‘ne 5 tane 20 ton kapasitesindeki akaryakıt tankerlerini 3 yıl kiralayarak hizmet vermiştir.

2006 da Akdeniz Nakliyat Termopet lojistik Hizmetlerinin % 55 hissesini alarak Bp Türkiye ticari ve endüstriyel yakıtlar departmanın akaryakıt nakliye hizmetine devam etmektedir. Bundan sonraki hedefimiz Akdeniz Nakliyat filosunu daha da büyüterek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en yükseğe çıkartmaktır. Akdeniz Evden Eve şirketinde 8 adet araç ve 25 çalışanımız bulunmaktadır.
Akdeniz Nakliyat bünyesindeki firmamız Temopet Lojistik Ltd.Şti, 10 adet araç 50 personeli ile hizmetinizdedir.Firma Görselleri

Web Sitemizin kuruluş amacı; şehirler arası nakliyat, ambar kargo, lojistik firmalarını bir araya toplayarak nakliyatçılara ve müşterilerine en iyi sonuçlar sunmak için kurulmuştur. ev depolama eşya depolama eşya depolama